اقدامات بعد از تزریق ژل
اقدامات بعد از تزریق ژل
دسامبر 20, 2018
انتخاب بهترین جراح بینی
آگوست 1, 2019

عمل بینی فانتزی

عمل بینی فانتزی

عمل بینی فانتزی

در مطالب قبلی درباره عمل بینی گوشتی و بهترین جراح بینی صحبت کردیم در ادامه می خواهیم به نوعی عمل دیگر یعنی عمل بینی فانتزی بپردازیم.

گسترش رسان ه­های جمعی سبب ایجاد استانداردهایی برای زیبایی شده است، که این استانداردها با تجزیه و تحلیل چهره های زیبا و همچنین بینی ­های زیبا به عنوان یک شکل خاص از زیبایی فراگیر و متداول شده ­اند.

یکی از این حالت­های زیبایی بینی که به آن بینی فانتزی می­گویند با استفاده از عمل جراحی بینی قابل دستیابی است اما باید توجه داشت که مانند سایر عمل­های جراحی زیبایی، توجه به نکاتی برای رسیدن به هدف­هایی که بیماران دارند الزامی است و می­تواند بسیار در این راستا کمک کننده باشد.

امروزه جراحی فانتزی بینی که از عمل­ های جراحی زیبایی می­باشد بسیار در میان زنان و مردان محبوب شده است.

این عمل برای کسانی که بینی بزرگ و همچون صورت بزرگی دارند توصیه نمی­شود به این علت که پس از جراحی، بیماران بینی کوچکی خواهند داشت که برای بینی­های بزرگ و گوشتی این عمل امکان پذیر نخواهد بود.

این جراحی سبب خواهد شد که بینی بسیار کوچک و سربالا شود. از آن­جایی که داشتن هماهنگی و تناسب از عوامل مؤثر در زیبایی صورت می­باشد، پس با توجه به این نکته است که توصیه می­شود افرادی که صورت­های بزرگی دارند از انجام جراحی زیبایی بینی اجتناب کنند.

همچنین باید توجه داشت که این عمل نمی­تواند تأثیر مناسبی بر روی بسیاری از بینی­ ها از جمله بینی­ های گوشتی و بزرگ با پوست ضخیم داشته باشد و سبب از کار افتادگی و همچنین غیرطبیعی شدن شکل بینی خواهد شد.

در واقع می­توان گفت افرادی که بینی­ های استخوانی با پوست نازک و غضروف محکم داشته باشند، کاندیداهای خوبی برای این عمل محسوب می­شوند.

مراقبت­های پس از جراحی زیبایی بینی فانتزی هم مثل جراحی بینی عادی بوده و تفاوتی ندارد.

در آخر می­توان این نکته را تذکر داد که بیماران به هیچ وجه سعی نکنند، جراح بینی را برای رسیدن به بینی بسیار کوچک تحت فشار قرار دهند چرا ممکن است پس از انجام عمل علاوه­بر به هم خوردن تناسب صورت، مشکلات تنفسی نیز برای بیمار ایجاد گردد.

بهترین جراح بینی دکتر میلانی