فرم دهی لب با جراحی

لب‌ها یکی از اجزای اصلی در صورت محسوب میشود که نقش تاثیر گذاری در زیبایی چهره ایفا می‌کند. در جراحی های زیبایی صورت،در  سال های اخیر، فرم و زیبایی لب ها توجه بسیاری را به خود جلب کرده است. لب ها انعطاف ترین ومتحرک ترین ساختمان صورت می باشد و از نظر زیبایی مهمترین جزء ثلث تحتانی چهره به شمار می آید. جراحی لب به منظور افزایش اندازه لب، عملی شناخته شده جهت افزایش حجم یا بازگرداندن حجم از دست رفته لب، به دلیل پیری است. همچنین چین و چروک پوست اطراف لب‌ها میتوانند در همان زمان با لیزر، درم ابریژن، و یا روش‌های شیمیایی درمان شوند.

از روش های امروزی، تزریق ژلب طرفدار زیادی را جذب خود کرده درصورتی که برخی از خواسته های متقاضیان مانند تمایل به داشتن نتیجه دائمی، تغییر مدل لب، پرهیز از عوارض ژل، کم شدن فاصله بینی از لب وغیره …با تزریق ژل برآورده نمی شود در این میان روش هایجراحی زیبایی لب برای تغییرفرم لب ازاهمیت بسیار زیاد برخوردار میشودو مورد توجه قرار میگیرد.

جراحی زیبایی لب چیست؟

جراحی زیبایی لب یکی از روش های دائمی حجیم کردن لب ها می باشد. پزشک در عمل زیبایی لب با ایجاد برش هایی در داخل دهان لب ها را به جلو می کشد و سپس با استفاده از گرافت پوستی و چربی های به دست آمده از لایه عمیق پوستتان لب های شما را حجیم و برجسته می نماید.

کاندیدای مناسب جهت انجام عمل لب:

مردان و زنانی که انگیزه قوی برای تغییر اندازه یا فرم لب‌هایشان دارند ممکن است کاندیدای خوبی برای فرم دهی لب با جراحی باشند. عمل زیبایی لب در صورت موارد زیر مناسب است اگر:

  • ظاهر لب‌های شما دارای خط و چین و چروک شده است.
  • شما مایل به داشتن لب بزرگ‌تر و برجسته‌تر هستید.
  • به علت پیری، حجم لب خود را از دست داده‌اید.

جراحی های زیبایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.