جراحی گوش

یکی از مشهور ترین جراحی های زیبایی که امروزه انجام می گیرید و طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است، اتوپلاستی می باشد. اگر شما هم جزو افرادی هستید که گوش هایتان خیلی از سرتان دور است و از این موضوع ناراحت هستید ممکن نیاز به اتوپلاستی داشته باشید. البته اتوپلاستی برای افرادی که گوششان در یک حادثه آسیب دیده است یا نقص مادرزادی داشته اند نیز انجام می شود.

قبل از انجام هر کاری ابتداجراحی را برای جراحی زیبایی گوش انتخاب کنید که به او اعتماد کامل دارید و از تجربه بالایی در این زمینه برخوردار است لذا انتخاب درست بهترین جراح زیبایی گوش می تواند در میزان نتیجه نهایی بسیار موثر باشد. همچنین پس از انتخاب بهترین جراح زیبایی گوش، یک جلسه مشاوره با پزشک خود داشته باشید و در آن انتظارات خود را از این عمل بازگو کنید.

رفع عیب های ظاهری بدن و صورت موجب افزایش اعتماد به نفس فرد می شود، جراحی گوش یا اتوپلاستی بمنظور رفع مشکلات گوش و بهبود فرم گوش انجام می پذیرد. با جراحي گوش می توان اندازه و فرم گوش ها را تغییر داد. جراحی زیبایی گوش نوعی عمل زیبایی بشمار میرود که جهت برطرف نمودن ایرادات ظاهری گوش و برآمدگی های بیش از حد آن صورت میگیرد و برای اینکه نتیجه بهتر و مطلوبی از این عمل داشته باشید توصیه میکنیم حتما تحت نظر بهترین جراح زیبایی گوش این عمل را انجام دهید.

جراح گوش

دکتر میلانی، جراح گوش و حلق و بینی، با سابقه درخشانی که در این زمینه دارد می تواند همراه خوبی برای شما جهت اعمال جراحی گوش باشد و شما را در انجام این عمل راهنمایی کند. تخصص و مهارت دکترمیلانی می تواند اعتماد شما را برای انجام این کار افزایش دهد. برای افرادی که از گوش های بزرگ خود ناراضی هستند، جراحي گوش بهترین یشنهاد است.

جراحي گوش

جراحی های درمانیجراحی های زیبایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.