جراحی لب
جراحی زیبایی لب و روش های انجام جراحی لب
مارس 26, 2020
ترمیم زیبایی بینی
عمل جراحی بینی و انتخاب بهترین جراح بینی در ایران
مارس 28, 2020
نمایش همه

جراحی زیبایی لب _ چگونگی جراحی زیبایی لب

چروک پوست 665x480 - جراحی زیبایی لب _ چگونگی جراحی زیبایی لب

جراحی زیبایی لب

یکی از جراحی هایی که بعد از جراحی زیبایی بینی خیلی طرفدار دارد جراحی لب می باشد طی سال های اخیر، توجه خیلی بیشتری به فرم و زیبایی لب شده است. لب یکی از مهم ترین اجزای صورت است که در جذابیت صورت افراد نقش بسیار زیادی ایفا می کند. اگر از حالت و اندازه لب های خود راضی نیستید می توانید با انجام روش های مختلف جراحی و غیرجراحی به ظاهر ایده آلتان دست پیدا کنید. در واقع داشتن لب هایی زیبا و برجسته آرزوی محالی نیست. چرا که امروزه با پیشرفت علم در حوزه زیبایی و گسترش آن، اشخاصی که دارای لب های نازکی هستد می توانند از روش های مختلفی همچون پروتز لب، لیفت لب و روش های جراحی بمنظور حجیم کردن لب ها استفاده کرده و زیبایی لب هایشان را تامین نمایند.

lip jel injection - جراحی زیبایی لب _ چگونگی جراحی زیبایی لب

چگونگی انجام جراحی لب

عمل جراحی لب در مراکز معتبر پزشکی و توسط افراد متخصص و به صورت سرپایی انجام می پذیرد. مدت زمان انجام این عمل حدود 30 دقیقه الی 2 ساعت بطول می انجامد. این جراحی تحت بی حسی عمومی صورت گرفته و با توجه به انتخاب شما مبنی بر تزریق چربی، تزریق در لب‌ ها اعمال می گردد. محل برش با بخیه های موقت بسته شده و پس از مشاهده نتیجه و احساس رضایت بیمار برش های ایجاد شده بطور کامل بخیه زده می شوند. پس از اتمام عمل پس از مدت کوتاهی بیمار مرخص شده و به منزل باز می گردد.

عوارض جراحی لب

درمیان تمام عمل‌های جراحی، خطرات و عوارض مشترکی وجود دارد. ممکن است خونریزی یا سفتی ایمپلنت را تجربه کنید که ممکن است نیاز به حذف آن باشد. شما همچنین در معرض خطر عفونت و حتی آسیب به اعصاب هستید. بسیار مهم است که قبل از عمل جراحی هرگونه نگرانی را با پزشک خود در میان بگذارید و پزشک خود را از هر بیماری و مشکل پزشکی دیگری که دارید آگاه کنید زیرا ممکن است عوارض بیشتری را ایجاد کند.

لب - جراحی زیبایی لب _ چگونگی جراحی زیبایی لب