اتوپلاستی
در مورد عمل جراحی زیبایی گوش یا اتوپلاستی بیشتر بدانبد
آوریل 21, 2020
جراحی زیبایی پلک
با عمل جراحی زیبایی پلک یا بلفاروپلاستی بیشتر آشنا شوید!
آوریل 22, 2020
نمایش همه

روش های مختلف عمل زیبایی لب در زیباسازی لب ها

عمل زیبایی لب

جراحی لب

تنوع در اندازه، فرم و حجم لب ها بسیار بیشتر از تنوع در دیگر قسمت های دیگر صورت است. با این وجود که چشم ها در زیبایی صورت نقش پر اهمیتی دارد اما لب ها در جذابیت صورت، نقش موثرتری دارد. خوشبختانه امروزه برای جذابیت، عمل زیبایی لب و برجسته کردن لب ها انتخاب های زیادی مانند تزریق ژل، تزریق چربی و انواع روش های عمل زیبایی لب وجود دارد که شخص متقاضی میتواند از آنها استفاده کند. بسیاری از افراد با اقدام بسیار کم و مطمئن نتیجه دلخواه خود را بدست می آورند و نیاز به اقدامات دیگر ندارند.

انواع روش های جراحی لب

جراحی لب از داخل دهان :

در روش جراحی لب از داخل، برش جراحی از داخل دهان یعنی پشت لب ایجاد می شود. به این صورت که برش ها به شکل خطوط شکسته قرار می گیرند. با انجام این کار، در پشت لب، بافت های پایین تر را به بالا انتقال می دهیم و در نهایت به افزایش حجم لب می افزاییم.

5c1926689b942 2018 12 18 20 25 - روش های مختلف عمل زیبایی لب در زیباسازی لب ها

جراحی لب از بیرون دهان:

در این مدل ابتدا فرم و سایز لب مد نظرشما که خواستار آن هستید، بر روی لب ها کشیده می شودو سپس با محاسباتی که انجام می شود، تناسب خواسته ی شما با صورت سنجیده شده ودر صورتی که متناسب با دیگر اجزاء صورت قرار گیرد، جراحی لب انجام می پذیرد.

در راستای اهدای زیبایی به لب ها راهکارهای متنوعی وجود دارد، که از جمله آن ها می توان به جراحی زیبایی لب که شامل تزریق بوتاکس و لیفت لب، تزریق ژل میشود اشاره نمود. تنوع در فرم، سایز و حجم لب ها بسیار بیشتر از تنوع در سایر قسمت های دیگر صورت است.

عوارض جراحی لب

بسیار مهم است که قبل از عمل جراحی هرگونه نگرانی را با پزشک خود در میان بگذارید و پزشک خود را از هر بیماری و مشکل پزشکی دیگری که دارید آگاه کنید زیرا ممکن است عوارض بیشتری را ایجاد کند. در بین تمام عمل‌های جراحی، خطرات و عوارض مشترکی وجود دارد. شما می‌توانید واکنش‌های آلرژیک به ایمپلنت‌ها را که در بالا توضیح داده شد یا واکنش آلرژیک به بیهوشی داشته باشید. ممکن است خونریزی یا سفتی ایمپلنت را تجربه کنید که شاید نیاز به حذف داشته باشد. شما همچنین در معرض خطر عفونت و حتی آسیب به اعصاب هستید. ای کردن لب - روش های مختلف عمل زیبایی لب در زیباسازی لب ها